Pierwsze Polskie forum o SoulFu

Zarejestruj się, nic Cię to nie kosztuje, a zajmie chwilę. Nie musisz nawet czekać na e-mail aktywacyjny! Pamiętaj, rejestrując się możesz brać udział w życiu forum, i używać Chatboxa

Ogłoszenie

Zarejestruj się, nic Cię to nie kosztuje, a zajmie chwilę. Nie musisz nawet czekać na e-mail aktywacyjny! Pamiętaj, rejestrując się możesz brać udział w życiu forum, i używać Chatboxa

#1 2009-02-05 17:33:14

Kara

Crab

Zarejestrowany: 2009-02-05
Posty: 15
Punktów :   

Mod

Witam Pisze swój pierwszy post więc przy okazji chciałbym się przywitać xD
Dobra ale do rzeczy , pierwsze co rzuciło mi się w oczy to wielki napis na którym jest napisane że 10 pierwszych osób dostaje moda do SoulFu Mnie naprawdę by się przydał(brak save'ów jest dużym minusem tej gry) dlatego pytam jak mogę go dostać jestem chyba(?)9tym zarejestrowanym użytkownikiem
Pozdrawiam

Offline

#2 2009-08-23 20:03:10

Slajer

Crab

Zarejestrowany: 2009-06-06
Posty: 10
Punktów :   

Re: Mod

Wyszla nowa wersja, soul fu 1.6!
Tam jest save

Offline

#3 2010-05-16 20:42:24

Bakalak

Gość

Re: Mod

Witam panowie.
Piszę na tym forum z powodu zniknięcia oficjalnego forum Soulfu (prawdopodobnie Aron nie przedłużył dzierżawy domeny), tak więc piszę tutaj. Od pewnego czasu pracowałem nad idealną wersją Soulfu złożoną z dostępnych modów:
-zwiększonego ekwipunku (cholernie ważne dla maga)
-wydawania rozkazów pomocnikom
-jedynego w pełni sprawnego moda SAVEów
-automatycznej regeneracji many i "białego paska" życia przez jedzenie
-balansu i optymalizacji klas: znerfowanie elfa, zmiana healera, power up maga i hubbina.

Niestety ostatnio robiłem porządki po kolejnej nieudanej próbie załączenia moda ekwipunku do reszty i straciłem prawie wszystkie pliki- miałem nadzieję odzyskać je na oficjalnym forum, które jak już wiemy nie istnieje... (wtedy o tym jeszcze nie wiedziałem). Z tego powody załączam ostatnią STABILNĄ wersję jaką udało mi się stworzyć. Zawiera ona podkreślone mody. Oto ona:

http://www.mediafire.com/?yjozynjmnmi

Ściągajcie szybko, ponieważ nie wiem ile dokładnie czasu zajmie usunięcie z serwera MediaFire tak małego pliku.
Obecnie pracuje nad dodaniem dodatkowych slotów do ekwipunku co jest rzeczą cholernie cięzką do zrobienia, ale też ważną- mag musi z sobą nosić masę czarów i nie ma miejsca na np.: jedzenie.
Co do rozkazów dla pomocników to też było to dość przydatne (szczególnie jeśli chodzi o zombiaki), ale nie jest to priorytet i do tego moda straciłem pliki, więc musiałbym go pisać od podstaw.

A tak poza tym to wybaczcie za moje roztrzepanie, które widać nawet w tym tekście i witam wszystkich serdecznie na forum. Uważam, że Soulfu ma WIELKI potencjał, ale w obecnej formie jest jak na razie tylko mało grywalnym demkiem... chcę i spróbuję to zmienić. Jak na razie się nie rejestruje, ponieważ nie wiem jak długo zajmie mi tworzenie kolejnej wersji. Pozdrawiam wszystkich i czekam na jakiś feedback. Mam nadzieję, że to forum nie jest aż tak wymarłe na jakie wygląda, a nawet jeśli to uda mi się je ożywić.

#4 2010-05-19 17:39:16

Snopeg

Crab

Zarejestrowany: 2010-05-19
Posty: 10
Punktów :   

Re: Mod

Witam,
Ściągnąłem podaną przez Ciebie wersje Soulfu i zauważyłem (co z resztą trudne nie było ), że choć jest możliwość zapisu gry, to jednak nie zapisuje jej. :>
Wina jest po mojej stronie, czy jednak pliki są cuś felerne?

Ostatnio edytowany przez Snopeg (2010-05-19 18:18:32)

Offline

#5 2010-05-19 21:33:46

Bakalak

Gość

Re: Mod

Żeby nie było za łatwo... a na angielskim forum strasznie wrzucali na wszystkie ułatwienia- savować można się tylko w miastach. Jest to do zmienienia i jeśli będziecie chcieli- zrobię tak, żeby można się było savować wszędzie...

#6 2010-05-19 22:03:00

Snopeg

Crab

Zarejestrowany: 2010-05-19
Posty: 10
Punktów :   

Re: Mod

Tak, wiem, że tylko w mieście.
Mój problem z zapisem polega na tym, że nie zapisuje jej.
Wybieram slot w którym chcę zapisać grę, chcę zapisać i nic się nie dzieje.

A teraz z innej beczki:
Są jeszcze jakieś inne strony poświęcone SoulFu?

Offline

#7 2010-05-22 13:15:12

xGhostx

Crab

Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 22
Punktów :   

Re: Mod

Bakalak: Widzę że nasz się na rzeczy . Forum jest wymarłe, tylko od czasu do czasu widać na nim jakieś nowe twarze, a starzy urzytkownicy chyba już wogóle nie odwiedzają forum. Także miałem zamiar orzywić forum ale mi się nie udało ;]. Mam nadzię że wspólnymi siłami może coś osiągniemy.
Snopeg:To chyba jedyna polska strona poświęcona SoulFu. Próbowałem zołyżyć własne forum ale było jeszcze gorzej niż tu.


G&G Corporation:Right hand of The Grand

Offline

#8 2010-05-22 14:58:05

Snopeg

Crab

Zarejestrowany: 2010-05-19
Posty: 10
Punktów :   

Re: Mod

A są jakieś zagraniczne? :>

Offline

#9 2010-05-23 11:26:26

xGhostx

Crab

Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 22
Punktów :   

Re: Mod

http://www.aaronbishopgames.com/ <-- chyba znasz ;]
http://www.soulfu.com/ <-- nie znam strony, wpisałem w google i mi wyskoczyło
A poza tym to nie znalazłem nic.


G&G Corporation:Right hand of The Grand

Offline

#10 2010-05-23 13:42:35

Snopeg

Crab

Zarejestrowany: 2010-05-19
Posty: 10
Punktów :   

Re: Mod

Pierwszy link, owszem znam lecz niestety jest strasznie... jałowy
A drugi, jakbyś wszedł na tą stronę i zobaczył ją dowiedziałbyś się, że jest nie aktywna.

Hej, Bakalak można u Ciebie składać "modowe" zamówienia?

Offline

#11 2010-05-23 20:44:06

Bakalak

Gość

Re: Mod

Snopeg napisał:

Hej, Bakalak można u Ciebie składać "modowe" zamówienia?

Tak, można- ale wszystko w granicach zdrowego rozsądku (bez czegoś w stylu- "Dajcie w Soulfu w wersji GTA!!!" xP ). Jak znajdę troszkę więcej czasu to napisze wam jak samemu możecie w miarę łatwo eksperymentować z DEVTOOL'em. A teraz, w międzyczasie nowa wersja z savem w każdym miejscu:
http://www.mediafire.com/?fzonyd01zyy
Pozdrawiam... i chyba się jednak zarejestruje.
Bakalak

#12 2010-07-05 16:36:30

Zellgavitz

Gość

Re: Mod

Witam, mod ladnie dziala, nareszcie oplaca sie granie magiem. Szkoda ze te save nie dzialaja w kazdel lokacji, tylko trzeba pedalowac za kazdym razem do wiochy..

#13 2010-07-05 16:43:02

Zellgavitz

Gość

Re: Mod

Zwracam honor, wszystko ladnie dziala. Pomylily mi sie pliki. Tak wiec jedyna rzecza jakiej brakuje jest multiplayer po kablu.. Byloby niezle pobiegac sobie w druzynach trzyosobowych... Choc jak znam zycie wymagaloby to niezlego nakladu pracy...

#14 2010-07-27 00:42:57

PLS o MODA!!

Gość

Re: Mod

SIEMA  chcialbym sie zapytac czy mozesz mi zrobic moda bakalak?? cgcialbym cos w stylu wiesz brak bialego paska w manie ani w hp ani food... i jak by sie dalo to zrobil bys jakies texstury o ile to mozliwe prosze o szybka odp DZIEKUJE ...

#15 2010-08-27 17:46:45

Link

Gość

Re: Mod

Cześć
1 uważam ze w inventory brakuje miejsca na poty many i hp ( chodzi mi o to ze w inventory powinny być 2 ikonki i przy nich liczby np: ikonka poty z hp i obok liczba, która informowała by nas ile ich posiadamy w danym momencie, liczba potów w tym okienku powinna wynosić 5 pot max) co odciążyło by nasze inventory przed zapchaniem, a jeśli nie to w taki sposób by można było  w 1 okienku od invetory  posiadać 5 potów z maną lub HP.
2 poprawka jaką chciałbym zaproponować to, że liczba strzał w jednym pojemniku powinna wynosić max do 20, albo przynajmniej taką umiejętność powinien posiadać Elf lub po prostu bonus damage z każdego rodzaju łuku (ze względu na to, że Elfy biegle posługują się łukiem w każdej grze Fantazy czy anime).
3 za każdy kolejny lvl postać otrzymuje bonus stat np: czarodziej na każdy lvl powinien dostawać 1 many , Drwal 1 pkt życia itp.
pozdrawiam i wielkie dzięki za wcześniejsze wersje.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plspa Ciechocinek żarówka 100W wrocław Сайт для бронирования отелей