Pierwsze Polskie forum o SoulFu

Zarejestruj się, nic Cię to nie kosztuje, a zajmie chwilę. Nie musisz nawet czekać na e-mail aktywacyjny! Pamiętaj, rejestrując się możesz brać udział w życiu forum, i używać Chatboxa

Ogłoszenie

Zarejestruj się, nic Cię to nie kosztuje, a zajmie chwilę. Nie musisz nawet czekać na e-mail aktywacyjny! Pamiętaj, rejestrując się możesz brać udział w życiu forum, i używać Chatboxa

#1 2010-09-05 12:14:03

 Bebolini

Super-Mega-Hyper-Heros (znawca SF)

tu się numer pisze? Łaaaał
Skąd: Przecław k. Szczecina
Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 315
Punktów :   

Spellforce 1 i 2

Graliście w te gry? Jeśli nie, a uwielbiacie RTS-y (tak jak ja xP) to po prostu musicie zagrać! Miałem kiedyś płytkę jedynki z dodatkami (ale się znikła, na szczęście mam na kompie [przeżyło formatację ]) i mam płytkę dwójki z dodatkiem i muszę powiedzieć,że według mnie są genialne! Opis dobrych ras w 1-ce

Ludzie:
Klasyczni... Średnio-dobrzy w walce wręcz i na dystans. Co nie czyni ich słabymi. Zrównoważona armia paladynów, jakichkolwiek magów i strzelców jest niepokonana!

Elfy (raczej elfki xP):
Naświetniejsze łuczniczki. Opłaca się robić: (na początku) Łowczynie, (potem) Łuczniczki wiatru (80 łuczniczek są nie do pokonania), takie leczące, nie pamiętam jak się nazywały, chyba Druidki i takie magiczki lodu, też nie pamiętam konkretnej nazwy. Najmniej opłacają się Gwardzistki. Ganiają z kosturem, mają słaby pancerz i obrażenia, są powolne (w ciosach). Już lepiej wysłać takie 2, avatara i 2-óch bohaterów, bo na początku można mieć max. 30 ludu...

Krasnoudy:
Sama siła... Lubię ich, ale zawsze trzeba kogoś zostawić na straży, bo nie mają wieży obronnych. Ja zawsze zostawiałem kilku bohaterów, lub avka z 2 bohaterami, lub po prostu kawałek armii, co się nie opłaca, bo armia, co poszła i będzie ich 15 zamiast 30 jest bez szans, chyba, że avaterem jest wojownik/łucznik/czarny mag z białą magią i wspomaga armię.

Resztę opiszę, jak znajdę czas


@Edit:

Czas na tych mocznych, ekhm... mrocznych

Orkowie/Orki:
Silni, dobra magia, ale niestety, bez lepszych jednostek nie ma szans... Mają słaby pancerz, a ich HP jest niskie... Polecam armię z najlepszych wojowników, i magów (2 mają rodzaje), nie pamiętam nazw

Trolle:
Ogromne siła ciosów, jak i ich rozmiar. Cóż jest zaleta - jest wada. Mają bardzo niskie HP. Niższe od Orków, ale armia z dobrych wojowników, wojowników dystansowych, avatara i bohaterów

Mroczne Elfy:
Bez dwóch zdań idealni magowie, ale nie wiem, czy idealni wojownicy,  ale są dobrzy. Armia z kilku nekromantów wielu czarnoksiężników i wojowników jest genialna!

Ostatnio edytowany przez Bebolini (2010-11-09 21:27:52)

Offline

#2 2010-09-05 21:59:43

 Klex

Dragon

Zarejestrowany: 2009-07-06
Posty: 57
Punktów :   

Re: Spellforce 1 i 2

Grałem
Znudziła mi się po tygodniu

Ale ogólnie to bardzo wciągająca


http://c.wrzuta.pl/wi9713/87bde1d40008acb14c837c2a/0/klex

Offline

#3 2010-09-06 17:48:01

 Bebolini

Super-Mega-Hyper-Heros (znawca SF)

tu się numer pisze? Łaaaał
Skąd: Przecław k. Szczecina
Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 315
Punktów :   

Re: Spellforce 1 i 2

Tiaaa, ale jeśli wolisz RTS od strategii turowej (jak ja) to to jest skarb! Przynajmniej dla mnie. Z resztą, jest to pierwszy RTS w jakiego grałem! Miałem wtedy 7-8 lat i jak bym zagrał w hirołs of mejght end madżik jako pierwsze, to może bym wolał turowe

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plspa Ciechocinek żarówka 100W wrocław Сайт для бронирования отелей