Pierwsze Polskie forum o SoulFu

Zarejestruj się, nic Cię to nie kosztuje, a zajmie chwilę. Nie musisz nawet czekać na e-mail aktywacyjny! Pamiętaj, rejestrując się możesz brać udział w życiu forum, i używać Chatboxa

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Zarejestruj się, nic Cię to nie kosztuje, a zajmie chwilę. Nie musisz nawet czekać na e-mail aktywacyjny! Pamiętaj, rejestrując się możesz brać udział w życiu forum, i używać Chatboxa

  • Index
  •  » Gry
  •  » Minecraft błąd SZYBKA POMOC PLISSSSSSSS

#31 2011-09-12 18:19:00

ziomex

Gość

Re: Minecraft błąd SZYBKA POMOC PLISSSSSSSS

Bebolini, ale bieda -.-
Szkoda mi cie dzieciaku, nie wiesz o co chodzi, nie umiesz pomóc, ale musisz się udzielić żeby nabić tego je**nego posta nie?

#32 2011-09-16 23:01:32

 Bebolini

Super-Mega-Hyper-Heros (znawca SF)

tu się numer pisze? Łaaaał
Skąd: Przecław k. Szczecina
Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 315
Punktów :   

Re: Minecraft błąd SZYBKA POMOC PLISSSSSSSS

Koleś, Ciebie mi żal. Spójrz, że jak poszukasz znajdziesz odpowiedź, a to już jest conajmniej 6-ty post tego typu =.=" Założę się, że sam miałeś ten problem i Ci się szukać nie chciało, tylko od razu jęczysz...

Btw. Nie nabijam postów, po prostu przepędzam guestów. Na kija mi wbijać posty na wymarłym forum?

Offline

#33 2011-12-01 20:05:39

NexTeR01564

Gość

Re: Minecraft błąd SZYBKA POMOC PLISSSSSSSS

ja też prosze o ta odpowiedz !
bebolini żal mi ciebie nie odpowiesz nawet na 1 pytanko !

#34 2011-12-10 15:03:53

Noby

Gość

Re: Minecraft błąd SZYBKA POMOC PLISSSSSSSS

dzieci żal mi was jebany lamus ma jakiś kaprys że to nie jest forum o minecraft i nie może mu na pytanie odpowiedzieć. Ogar Eurocwelu jak byś mu odpowiedział na to pytanie ten post skończył by się już dawno ale jakaś lama na problem. Skoro wiesz jaka to jest odpowiedz to tak dużo cię to kosztuje żeby napisać ale nie najlepiej udawać koksika i damę która wie wszystko ale nie powie bo to nie to forum pisałeś 3 razy żeby poszukał odpowiedz na innych stronach a nie mogłeś mu napisać jednej poprawnej odpowiedzi o którą się zapytał ( naprawdę żal mi takich ludzi to sprawia dla czego wszyscy mają o Polakach złe zdanie.

#35 2011-12-17 13:28:21

Chopcze

Gość

Re: Minecraft błąd SZYBKA POMOC PLISSSSSSSS

A pomyślałeś też, że z taki problemami powinien iść na forum o minecrafcie nie o soulfu? Poszukać gdzie indziej, albo cokolwiek? Gdyby chociaż pokazał chęć zostania może by mu pomógł, ale jak specjalnie wszedł, żeby tylko napisać, że ma problem, w dodatku jako gość i czekać na odpowiedź, to nie dziwne, że nerwy puściły przy próbie ożywienia forum. Spróbuj czasami postawić się w czyjeś sytuacji zamiast bluzgać, nie wiedząc o co tak szczerze chodzi, myśląc "pobluzgam to będę fajny." Założę się, że sam miałeś ten problem i nawet nie chciało Ci się przeszperać tego tematu po odpowiedź tylko od razu wpadłeś w furię, bo na pierwszej stronie nie ma odpowiedzi to poprzeklinam i pokażę mu, że ma być na pierwszej stronie odpowiedź, jak ją zna. Nawet jak nie chciał odpowiedzieć to nie musiał, nikt go nie zmusi, ale stawiam dychę, że nie czytałeś tego tematu tylko od razu zacząłeś przeklinać, bo 3 pierwsze odpowiedzi nie pomogły.

  • Index
  •  » Gry
  •  » Minecraft błąd SZYBKA POMOC PLISSSSSSSS

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plspa Ciechocinek żarówka 100W wrocław Сайт для бронирования отелей