Pierwsze Polskie forum o SoulFu

Zarejestruj się, nic Cię to nie kosztuje, a zajmie chwilę. Nie musisz nawet czekać na e-mail aktywacyjny! Pamiętaj, rejestrując się możesz brać udział w życiu forum, i używać Chatboxa

Ogłoszenie

Zarejestruj się, nic Cię to nie kosztuje, a zajmie chwilę. Nie musisz nawet czekać na e-mail aktywacyjny! Pamiętaj, rejestrując się możesz brać udział w życiu forum, i używać Chatboxa

  • Index
  •  » Poradniki
  •  » O co chodzi ze starym pamiętnikiem zabójcy i centaurem?

#1 2011-07-08 13:07:32

Co?

Gość

O co chodzi ze starym pamiętnikiem zabójcy i centaurem?

Książki. Oto i mój problem! W jednej z nich jest spis wszystkich klas jakimi można grać ale pojawia tam się też ,,Centaur" Ale nie można nim grać! O co chodzi? A po drugie-Jest taka książka jak ,,ye olde book of de rogue" Czy jakoś tak i treść tej książki od czasu do czasu się zmienia! Od czego zależy zmiana strony i cóż za labirynty,lasy i ,,korytarze smutku" są tam pokazane? I ostatnie do czego służy czar szczęścia? (Cztero listana koniczyna) Z góry dziękuję!

#2 2011-07-09 19:46:15

Ja... czyli ,,Co?"

Gość

Re: O co chodzi ze starym pamiętnikiem zabójcy i centaurem?

Jeszcze coś czy do czego kolwiek  służy skrzynka pocztowa w drugim mieście? I mam problem... Gram se z bratem- On dvarf ja hobbit- On tank a ja dobijam wrogów łukiem... Ale... Idziemy sobie przez zamek i jest taka komnata ... komnatka na środku kuferek a w każdym rogu podest a na każdym podeście z wyjątkiem jednego stoi kamienny orzeł. Skacze podwójnie niszcze jednego kamiennego orła,drugiego,trzeciego i odruchowo skoczyłem na trzeci - pusty podest i nagle jak wylądowałem... ZAMIENIŁO MNIE W ORŁA!!! Zielonego z różowym łbem orła! straciłem armor ale za to mogę latać! O co chodzi?

#3 2011-08-08 13:48:03

Dżizas

Gość

Re: O co chodzi ze starym pamiętnikiem zabójcy i centaurem?

Gralismy w trojke: healer, gnom, elf i mielismy podobna sytuacje a mianowicie zostalem zamieniony w gluta xD. Reszta postanowila mnie ratowac i mamy na to patent: Oni padli gnomem, wbili nastepny lvl i wszystko wpakowali w mane (tak zeby bylo jej 1. Zaraz po tym wrocili do PIERWSZEGO miasta, kupili disenchant i mnie szczelili xD. Jest to jakis patent i mam nadzieje ze komus to pomoze .
P.S.
Zeby nabic mane np.: dwarfem potrzeba wpakowac 10 punktow w mane zamiast 5.

#4 2012-03-25 14:43:49

Ja

Gość

Re: O co chodzi ze starym pamiętnikiem zabójcy i centaurem?

To nie polimorfia tylko jakiś sekret!

  • Index
  •  » Poradniki
  •  » O co chodzi ze starym pamiętnikiem zabójcy i centaurem?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plspa Ciechocinek żarówka 100W wrocław Сайт для бронирования отелей