Pierwsze Polskie forum o SoulFu

Zarejestruj się, nic Cię to nie kosztuje, a zajmie chwilę. Nie musisz nawet czekać na e-mail aktywacyjny! Pamiętaj, rejestrując się możesz brać udział w życiu forum, i używać Chatboxa

Ogłoszenie

Zarejestruj się, nic Cię to nie kosztuje, a zajmie chwilę. Nie musisz nawet czekać na e-mail aktywacyjny! Pamiętaj, rejestrując się możesz brać udział w życiu forum, i używać Chatboxa

#1 2011-08-03 22:33:42

Hubbin

Gość

Parę pytań początkującego gracza ;)

Hej Wam.
W SoulFu ciupię od jakiegoś czasu i żadnym znawcą nie jestem, ba, na razie gram jako początkujący i wielu aspektów gry nie znam (jeszcze).
Jeśli robię coś wbrew zasadom forum to przepraszam, ale mam parę pytań odnośnie podstaw gry, na które gracze z większym stażem z pewnością znają odpowiedzi - dlatego też, żeby nie zaśmiecać Waszego forum, założyłem taki uniwersalny temat z pytaniami. W razie czego, usuniecie.

Pierwsze pytanie: Od czego zależy liczba pomocników, których możemy mieć (czasami jest 0/0 helpers i nie mogę żadnego kupić ) oraz właściwie co daje ekwipunek (zbroje, hełmy, miecze itd) oznaczony gwiazdką, który można znaleźć w kufrach na początku gry?

Będę przewdzięczny za pomoc.
Pozdro =D

#2 2011-08-06 16:27:25

 Bebolini

Super-Mega-Hyper-Heros (znawca SF)

tu się numer pisze? Łaaaał
Skąd: Przecław k. Szczecina
Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 315
Punktów :   

Re: Parę pytań początkującego gracza ;)

Pomocników możesz mieć coraz więcej, jeśli masz inteligencję. Co 10 inteligencji (w przypadku Soldiera przy 9 masz pierwszego) możesz rekrutować żołnierzy.
Zbroja z gwiazdką (chyba) mocniej broni. xd

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plspa Ciechocinek żarówka 100W wrocław Сайт для бронирования отелей