Pierwsze Polskie forum o SoulFu

Zarejestruj się, nic Cię to nie kosztuje, a zajmie chwilę. Nie musisz nawet czekać na e-mail aktywacyjny! Pamiętaj, rejestrując się możesz brać udział w życiu forum, i używać Chatboxa

Ogłoszenie

Zarejestruj się, nic Cię to nie kosztuje, a zajmie chwilę. Nie musisz nawet czekać na e-mail aktywacyjny! Pamiętaj, rejestrując się możesz brać udział w życiu forum, i używać Chatboxa

#1 2010-08-28 09:11:10

HACKER

Rat

Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 4
Punktów :   

Minecraft

Tutaj akurat opowiem trochę krócej niż wszyscy.
Minecraft jest popularną gierką (nie wiem jak w Polsce ale ja w nią gram), w którą gra przynajmniej połowa świata. Jest tam ok. 500-600 serverów, w których buduje się domy, góry, pojazdy, wieżowce, plaże, drzewa, podziemne bunkry i co tylko chcecie! Grafika jest dobra, choć steruje się kwadratowym ludzikiem i buduje WSZYSTKO (oprócz kwiatków(no, może), także z kwadratów Może to co ja piszę wydawać się dziwne, ale gra wciąga.


Na jakiejś stronie (chyba forum gry) można sobie ustawić inny wygląd postaci (tylko że trzeba ileś tam zapłacić), a jak się ma coś w stylu trainera do gry (choć to nie trainer), to ma się wtedy inne kolory bryłek czy tam kwadratów, można latać, szybciej biegać, mieć speeda że sru i jesteś na drugim końcu planszy oraz potrójne skoki.
Gra jest Multiplayer lub Singleplayer, jak wybierzecie. Na http://www.minecraft.net/ jest normalna wersja gry, więc radzę się zarejestrować, kliknąć multiplayer i wybrać jakiegoś serva.


Sterowanie:
W - naprzód
S - w tył
A - w lewo
D - w prawo
Myszka - rozglądanie się
LPM - usuwanie klocka, na którego najechałeś
PPM - budowanie klocka nad tym, obok lub pod klockiem, na którego najechałeś
F - zmiana wielkości mgły
F5 - włącz/ wyłącz deszcz
B - wszystkie klocki, możesz wybrać którym chcesz budować
R - respawn
Enter - stawianie punktu, od którego będziesz chciał się spawnować (UWAGA: jak wyłączysz grę i włączysz ponownie to nie będziesz się spawnować od tego punktu)
1-9 - podstawowe klocki, są pokazane na dole ekranu
Esc - pauza, ustawienia itd.

Offline

#2 2010-08-28 09:57:14

 Bebolini

Super-Mega-Hyper-Heros (znawca SF)

tu się numer pisze? Łaaaał
Skąd: Przecław k. Szczecina
Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 315
Punktów :   

Re: Minecraft

Yh.. Ja cię znowu poprawię.... Żeby zmienić wygląd postaci, trzeba mieć konto premium. Inne kolory kloców ma się, gdy się gra na cliencie z innym skinem. I nie trzeba mieć trainera, tylko hacki. A teraz o grze: Mi się podoba, ale wolę Clonk Rage . Są jak już HACKER nawet 600 servów, na którech są akcje RP, RPG albo poprostu Freebuild, czyli budowanie dla zabawy. No i oczywiście to co mnie odrzuca... U nas są dzieci Neo, a tam Grieferzy. Chodzą takie ciołki i myślą, że jak poniszczą czyjąś prace to są cool . Kiedyś zbudowałem z kumplem z tej gry wieeelką latającą chatę. Wlogowałem się 2-giego dnia i widzę jak klocki znikają... I postanowiłem zrobić bunkier. Ja, ten kumpel i HACKER mieliśmy genialną podziemną bazę. Nikt jej nie znalazł, aż do czasu. Od wtedy już nie wchodzę na jeden serv...

Offline

#3 2011-01-02 16:15:45

Dzikus

Gość

Re: Minecraft

Bebolini.. wejście do tych waszych podziemi było w takim drewnianym domku, w brodziku? spływało się na dół i tam zaszklone były korytarze i widok na lawę? w takim pokoiku po prawej był telewizor (tak mi się przynajmniej zdawało) i takie siedzenia fioletowe.. w telewizorze było przejście gdzieś tam.. itp.. itd? ja byłem przy tym jak to budowaliście.. zajeb*ste to mieliście... potem jakiś typ się wbił (moja wina chyba xd.. bo widział jak schodzę na dół w brodziku) i minutę później jak przyszedłem zobaczyć jak wygląda to wszystko w lawie było.. skojarzył mi się ten nick Bebolini ale czy wy to budowaliście to nie wiem

#4 2011-01-02 22:09:15

 Bebolini

Super-Mega-Hyper-Heros (znawca SF)

tu się numer pisze? Łaaaał
Skąd: Przecław k. Szczecina
Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 315
Punktów :   

Re: Minecraft

wiem, że miałem w tym bunkrze TV i wiem, że było tajemne przejście do tajemnych korytarzy ;f Jeszcze wyrko piętrowe i magazyn. Mały bunkier i SPOOOOORE korytarze ;f A nawet jeśli twoja wina to spoko, nie gniewam się ;f

Offline

#5 2011-01-06 22:15:30

reporter9494

Gość

Re: Minecraft

Witam i zapraszam na serwer Hamachi

Nazwa Sieci Hamachi: Swiat Kwadratu
Hasło: 123

Serwer na wersji BETA !
Ip: 5.165.46.51

#6 2011-01-06 22:54:04

Mad Hatter

Dragon

Zarejestrowany: 2009-05-03
Posty: 65

Re: Minecraft

Ciekawe to, jutro sobie spróbuje tylko potrzebuje kogoś by mnie poprowadził w tym co i jak.

EDIT
Trzeba zapłacic 20$ dolarów aby zagrać na tym serwerze (Hamachi) bo mozna zagrać za darmo ale do tego serwera niedobijesz się i tak, te 20$ wole wydać na LoL.

Ostatnio edytowany przez Mad Hatter (2011-01-07 15:39:55)

Offline

#7 2011-03-07 07:41:27

gra

Gość

Re: Minecraft

HACKER napisał:

Tutaj akurat opowiem trochę krócej niż wszyscy.
Minecraft jest popularną gierką (nie wiem jak w Polsce ale ja w nią gram), w którą gra przynajmniej połowa świata. Jest tam ok. 500-600 serverów, w których buduje się domy, góry, pojazdy, wieżowce, plaże, drzewa, podziemne bunkry i co tylko chcecie! Grafika jest dobra, choć steruje się kwadratowym ludzikiem i buduje WSZYSTKO (oprócz kwiatków(no, może), także z kwadratów Może to co ja piszę wydawać się dziwne, ale gra wciąga.


Na jakiejś stronie (chyba forum gry) można sobie ustawić inny wygląd postaci (tylko że trzeba ileś tam zapłacić), a jak się ma coś w stylu trainera do gry (choć to nie trainer), to ma się wtedy inne kolory bryłek czy tam kwadratów, można latać, szybciej biegać, mieć speeda że sru i jesteś na drugim końcu planszy oraz potrójne skoki.
Gra jest Multiplayer lub Singleplayer, jak wybierzecie. Na http://www.minecraft.net/ jest normalna wersja gry, więc radzę się zarejestrować, kliknąć multiplayer i wybrać jakiegoś serva.


Sterowanie:
W - naprzód
S - w tył
A - w lewo
D - w prawo
Myszka - rozglądanie się
LPM - usuwanie klocka, na którego najechałeś
PPM - budowanie klocka nad tym, obok lub pod klockiem, naktórego najechałeś
F - zmiana wielkości mgły
F5 - włącz/ wyłącz deszcz
B - wszystkie klocki, możesz wybrać którym chcesz budować
R - respawn
Enter - stawianie punktu, od którego będziesz chciał się spawnować (UWAGA: jak wyłączysz grę i włączysz ponownie to nie będziesz się spawnować od tego punktu)
1-9 - podstawowe klocki, są pokazane na dole ekranu
Esc - pauza, ustawienia itd.

siemka jestem nowy i chcę się dowiedzieć jak zacząć samą gre     zarejestrowałem się na stronie www.minecraft.net  gdy wpisuję nick i hasło to wyskakuje  "User not premium" nie moge nawet wejść do menu

#8 2011-03-07 11:44:09

bertex123

Rat

Zarejestrowany: 2011-03-07
Posty: 1
Punktów :   

Re: Minecraft

Zapraszam na polski serwer Hamachi

IP:1.1.1.12345
HASŁO:lol

W razie problemów pisać gg 31130729

Offline

#9 2011-03-08 18:11:48

 Bebolini

Super-Mega-Hyper-Heros (znawca SF)

tu się numer pisze? Łaaaał
Skąd: Przecław k. Szczecina
Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 315
Punktów :   

Re: Minecraft

@gra: Może kup konto premium? Nie gadaj, żeś aż taki tępy...

@bartex: Dis forum kaput. Ja się dziwię, że tu wchodzę...

Offline

#10 2011-03-10 15:54:51

ZIom

Gość

Re: Minecraft

Tu macie mojego serwa przez hamahi
id : 5.196.97.80
Hasło : MC
Mapka : Rózne
Zapraszam serdecznie serw otwarty od 10 w łikent
a w pn.wt.sr.cz.pia. o 18 do 20

#11 2011-03-10 18:36:08

 Bebolini

Super-Mega-Hyper-Heros (znawca SF)

tu się numer pisze? Łaaaał
Skąd: Przecław k. Szczecina
Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 315
Punktów :   

Re: Minecraft

@ZIom: przeczytaj to, co było w poście wyżej:

DIS FORUM KAPUTT!

po kiego ja tu wchodzę. A no tak. Żeby do nowego starych userów nawoływać

Offline

#12 2011-03-11 09:51:04

owner

Gość

Re: Minecraft

zapraszam na dedyka minecraft
minecrafci.2ap.pl

online 24/7
moby,zwierzęta: włączone
premium nie potrzebne
i brak jakichkolwiek lagów.
wersja beta 1.3
wstęp za SMS ($ na utrzymanie serwera).

#13 2011-03-12 13:52:30

Roosterr

Gość

Re: Minecraft

To dlaczego nie dajesz linka do nowego forum wszedzie huh?

#14 2011-03-13 20:16:21

Mad Hatter

Dragon

Zarejestrowany: 2009-05-03
Posty: 65

Re: Minecraft

Offline

#15 2011-03-14 21:23:34

 Bebolini

Super-Mega-Hyper-Heros (znawca SF)

tu się numer pisze? Łaaaał
Skąd: Przecław k. Szczecina
Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 315
Punktów :   

Re: Minecraft

@Roosterr: Bo jest już o nim napisane...? W newsach. A jak wróci admin, to mogę mieć... niefajnie

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plspa Ciechocinek