Pierwsze Polskie forum o SoulFu

Zarejestruj się, nic Cię to nie kosztuje, a zajmie chwilę. Nie musisz nawet czekać na e-mail aktywacyjny! Pamiętaj, rejestrując się możesz brać udział w życiu forum, i używać Chatboxa

Ogłoszenie

Zarejestruj się, nic Cię to nie kosztuje, a zajmie chwilę. Nie musisz nawet czekać na e-mail aktywacyjny! Pamiętaj, rejestrując się możesz brać udział w życiu forum, i używać Chatboxa

  • Index
  •  » Gry
  •  » Games on line - Gry na linii

#1 2009-02-03 16:46:42

igor369_PL

Moderator

157396
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 22
Punktów :   

Games on line - Gry na linii

Tu podajecie linki z waszymi ulubionymi grami online

Moja ulubiona strona i sponsor gier to www.armorgames.com

POLECAM również www.instantaction.com ...  najlepsza grafika 3D w necie jaką widziałem

Ostatnio edytowany przez igor369_PL (2009-02-03 16:48:18)


COME ON!...bite, bite... zdych... evolve.... złap... swipe, swipe, swipe... zdych... evlolve... "Khee!!!" jump, jump, bite,bite,bite,bite,bite,bite... zdych... evolve... "długi ryk"... bite...bite...bite... zdych.
                                                                                                                   TREMULOUS ROCKS!!!
www.instantaction.com

Offline

#2 2009-02-06 10:00:47

Kubuz

Rat

Zarejestrowany: 2009-02-06
Posty: 1
Punktów :   

Re: Games on line - Gry na linii

Zabrałeś instantaction.com Moja ulubiona strona, więc podam: www.mofunzone.com , www.teagames.com (na teagames polecam grę Street Skating 2)

Ostatnio edytowany przez Kubuz (2009-02-06 10:01:18)

Offline

#3 2010-07-22 19:28:35

 Bebolini

Super-Mega-Hyper-Heros (znawca SF)

tu się numer pisze? Łaaaał
Skąd: Przecław k. Szczecina
Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 315
Punktów :   

Re: Games on line - Gry na linii

A ja podam powder game (stronka dan-ball.jp), grafika może nie zafajna (poprostu latają piksele, a jak to nie piksele, to jakieś mini mini kwadraciki, ja na nie mówię piksele xP), ale fajnie jest posadzić (pikselowe) drzewo na (piskselowej) ziemii zwanej powder rzucając na nią nasiona (Seed) (Tak, też tylko piksele), później dorzucić ptaki (oczywiście - piksele) żeby się na to drzewo rzuciły i odpalić (pikselowym) ogniem. Może niezbyt kusząco brzmi, ale ja czasami zaglądam, dodaję playera z mocą nitro i latam po całej planszy . Gram w to czasami, bo jak ja powiadam "grafika gry w necie nie musi być suuuupeeer, wystarczy, że sama gra taka jest"

Jest jeszcze 2 nawet fajna gra z tej stronki - Stick Ranger - (nie zawidliście się, też tylko piksele) Mamy 4-rech członków drużyny. Na początku wybieramy dla nich profesję. Można wybrać:
- Boxer - Walczy z pięści, ale z naprewdęwieeeelką prędkością
- Gladiator (chyba, taki z mieczem) - zadaje większe obrażenia od boxera, ma długi miecz, ale walczy wolniej
- Sniper - walczy łukiem. Dobry na dłuższy zasięg.
- Mage - Mag, też dobry na dłuższy zasięg
- Gunner - Walczy na krótki zasięg pistoletem. Każda broń (oprócz pierwszej) zabiera kasę od strzału
- Whipper - Walczy batem (cz czymś tam). Długi zasięg ciosu, jak na walkę wręcz. Bardzo szybko wali, ale z odstępem w czasie
- Priest - Wzmacnia sprzymierzeńców i ma 1 czar bojowy

EDIT: Dodałem stronę i drugą grę
EDIT2: Dodałem priesta

Ostatnio edytowany przez Bebolini (2010-08-23 10:59:24)

Offline

  • Index
  •  » Gry
  •  » Games on line - Gry na linii

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plspa Ciechocinek żarówka 100W wrocław Сайт для бронирования отелей