Pierwsze Polskie forum o SoulFu

Zarejestruj się, nic Cię to nie kosztuje, a zajmie chwilę. Nie musisz nawet czekać na e-mail aktywacyjny! Pamiętaj, rejestrując się możesz brać udział w życiu forum, i używać Chatboxa

Ogłoszenie

Zarejestruj się, nic Cię to nie kosztuje, a zajmie chwilę. Nie musisz nawet czekać na e-mail aktywacyjny! Pamiętaj, rejestrując się możesz brać udział w życiu forum, i używać Chatboxa

#1 2009-02-06 15:30:13

igor369_PL

Moderator

157396
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 22
Punktów :   

Perfect World

Darmowy MMORPG z jedną z najładniejszych grafik jakie widziałem... ehhh... grałem w MY (malysian) i INT (international) nie różnią się grą tylko nazwami (wg mnie te z MY są o niebo lepsze w INT jest zamaist "pół bestii pół człowieka... barbarian... mimo tego że on wcale nie jest człowiekiem, i oczywiście zmienione nazwy mobów).
Charaktery dzielą się na:

HUMANS

Magician (Wizard)

Warrior (Blademaster)

WINGED ELFS

Wing Elf archer (Archer [w INT wogule elfa nie przypomina])

Wing Elf priest (Cleric)

BEASTS (UNTAMED)

Werebeast (Barbarian)

Werefox (Venomancer)
----------------------------------------------------------------
O ilość skilli się nie narzeka ponieważ każdy ma swoje oddzielne drzewko i prawie każdą umiejętność można polepszyć co 5 lvl-i.
OK co jeszcze... można brać śluby ale wkurza mnie to że faceci często grają żeńskimi avatarami i nie wiem czy to facet czy kobieta... mężczyźni mogą nosić na rękach kobiete (Werebeast posiada przemianę w białego tygrysa i kobieta może na nim siąść i pojechać.........) + gdy nosi się kobiete można se z nią dosłownie polecieć, wspominałem że można latać? (elfy mogą latać od 1 lvl ale kosztuje to mane, reszta może od 30 i nie kosztuje to many. Elfy na 30 mogą zdobyć lepsze skrzydła które nie wymagają many).

Ostatnio edytowany przez igor369_PL (2009-02-06 15:36:08)


COME ON!...bite, bite... zdych... evolve.... złap... swipe, swipe, swipe... zdych... evlolve... "Khee!!!" jump, jump, bite,bite,bite,bite,bite,bite... zdych... evolve... "długi ryk"... bite...bite...bite... zdych.
                                                                                                                   TREMULOUS ROCKS!!!
www.instantaction.com

Offline

#2 2009-02-06 16:58:33

Marcel321

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-30
Posty: 158
Punktów :   

Re: Perfect World

Gdyby nie to że waży 2 giga, może bym i zagrał


http://img238.imageshack.us/img238/7241/zyjkolorkowouw6.gif

Offline

#3 2009-02-06 17:01:44

igor369_PL

Moderator

157396
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 22
Punktów :   

Re: Perfect World

Aha i polecam ściąganie na party

http://www.perfectworld.com.my - MY

http://www.perfectworld.com - INT


COME ON!...bite, bite... zdych... evolve.... złap... swipe, swipe, swipe... zdych... evlolve... "Khee!!!" jump, jump, bite,bite,bite,bite,bite,bite... zdych... evolve... "długi ryk"... bite...bite...bite... zdych.
                                                                                                                   TREMULOUS ROCKS!!!
www.instantaction.com

Offline

#4 2009-02-25 14:43:20

ceneo

Crab

Zarejestrowany: 2009-02-25
Posty: 18
Punktów :   -1 

Re: Perfect World

Gralem w to i nie polecam bo jak wbijesz okolo 20lvl to ci sie nie chce grac bo w tym sie tylko jedzie na questach jak w Cabal Online

Offline

#5 2009-12-27 12:43:07

xGhostx

Crab

Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 22
Punktów :   

Re: Perfect World

Nie będę nowego posta zakładał ale jak już jesteśmy przy MMO to polecam Lineage 2


G&G Corporation:Right hand of The Grand

Offline

#6 2010-12-15 20:56:26

 shadow1578

Dragon

Skąd: Winda
Zarejestrowany: 2010-12-14
Posty: 53
Punktów :   

Re: Perfect World

To pewnie coś typu metin2 czy 4story, atego typu gier nie polecam. W metka grałem 2 miesiące, wbiłem 22 lv wojem mental i dalej mi się już nie chciało. Prawdziwa gra w MT2 zaczyna się po 30lvlu. Wtedy dochodzą umiejętności jak np. wędkarstwo czy kucie minerałów. Mimo tego nie polecam Metina 2 bo to zwyczajne koreańskie gówno (pszepraszam za wyrażenie, ale inaczej określić się tego nie da). Kto popiera moją opinię - proszę o +, a jeżeli ktoś się z nią nie zgadza to -(jestem ciekawy wyników).


ZAPRASZAM DO DYSKUSJI: KLIK - lista rzeczy do zrobienia na forum wg mnie.
Zostałem wybrany aby ożywić to forum.

Do 24.12.10 piszę tylko o forum i pomysłach do SoulFu. Przed upływem tego czasu nie gram w SF.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plspa Ciechocinek żarówka 100W wrocław Сайт для бронирования отелей