Pierwsze Polskie forum o SoulFu

Zarejestruj się, nic Cię to nie kosztuje, a zajmie chwilę. Nie musisz nawet czekać na e-mail aktywacyjny! Pamiętaj, rejestruj±c się możesz brać udział w życiu forum, i używać Chatboxa

  • Nie jeste¶ zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Zarejestruj się, nic Cię to nie kosztuje, a zajmie chwilę. Nie musisz nawet czekać na e-mail aktywacyjny! Pamiętaj, rejestruj±c się możesz brać udział w życiu forum, i używać Chatboxa

#16 2010-12-17 18:02:04

 Bebolini

Super-Mega-Hyper-Heros (znawca SF)

tu się numer pisze? Łaaaał
Sk±d: Przecław k. Szczecina
Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 315
Punktów :   

Re: Propozycja

Wierz mi: 6 klasa jest najgorsza. Zżyłe¶ się z kumplami i teraz Cię wywala całkowicie gdzie indziej. Musisz znaleĽć nowych kumpli itd. Zawsze mog± Cię nie przyj±ć z pierwszego wyboru i zawsze możesz wyj¶ć bez kumpli do gimnazjum. Ja na przykład z podstawówki mam tylko koleżankę. Tragedii nie ma: mam kilku kumpli. Bodajże połowa to rówie¶nicza klasa podstawówki, ale i tak tymi kumplami jest dwóch z innej szkoły i jeden z rówie¶niczej klasy. Dziewczyny mnie lubi±. Nie zabardzo, ale to dlatego, że jestem irytuj±cy. Przynajmniej trochę mnie lubi±. Najbardziej boję się 3 gimnazjum, bo potem, może mi się aż tak nie dobrze nie powie¶ć. Mogę nie mieć kumpli, albo wogóle być kozłem ofiarnym. A to jeszcze tylko półtora roku.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plspa Ciechocinek żarówka 100W wrocław Сайт для бронирования отелей