Pierwsze Polskie forum o SoulFu

Zarejestruj się, nic Cię to nie kosztuje, a zajmie chwilę. Nie musisz nawet czekać na e-mail aktywacyjny! Pamiętaj, rejestrując się możesz brać udział w życiu forum, i używać Chatboxa

Ogłoszenie

Zarejestruj się, nic Cię to nie kosztuje, a zajmie chwilę. Nie musisz nawet czekać na e-mail aktywacyjny! Pamiętaj, rejestrując się możesz brać udział w życiu forum, i używać Chatboxa

#1 2009-12-27 12:19:57

xGhostx

Crab

Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 22
Punktów :   

Clonk

Clonk bardzo fajna w której chodzimy tytułowymi Clonkami stronka www.clonk.de kilka wersji jest free ale najnowsza Rage jest za kaske. (dla mnie prawie niczym się nie rózni tylko grafa i troche mniej dodatków) Bardzo polecam grę można pozasyssać sobie dodatki takie jak western fatasy hazard(takie kosmiczne) Metal and Magic itd. Możliwości jest bardzo dużo np możemy wybudować dom a potem kopalnie i bić na tym kase ale możemy też iść zniszczyć wroga i mu wszystko zabrać.Możliwe jest granie przez neta ale można bawić się z znajomymi siostrą/bratem przy 1 kompie do 6 osób jak się nie mylę.
Mogę opisac kilka dodatków. Do ściągnięcia z www.ccan.de.
Fatasy- Do boju wkraczają Magowie ze swoimi czarami i smokami.
Western- Jak sama nazwa wskazuje. Chodzimy cowbojem którego można zmienić na szeryfa albo bandytą.Dochodza tutaj też trapeży z swoimi pułapkami walczyący z Imdianami. Jest jeszcze 1 rodzaj Clonków ale nie pamiętam jak się nazywają (tacy w mudurach)
Far World- hmm co tu gadać podwodny świat ,dżungla,Antarktyda itd.
Hazard - Do boju wkracza jednostka która podróżuje w kosmosie(nowe bronie budynki jak w każdym dodatku).
FAP (First Aid Pack)- to co w nazwie.
Knight-Rycerze i ich zamki.
Chyba największe dodatki opisałem.
Na początku sterowanie może zrazić dlatego polecam granie na wbudowanych planszach a dopiero potem przejście w coś większego.
W endy... tą część na E (najlepszą darmową) jest wbudowany edytor nie zbyt rozbudowany ale można się pobawić.
Gra mi się nie znudziła przez dłuuuuugi czas.

Ostatnio edytowany przez xGhostx (2009-12-27 12:32:30)


G&G Corporation:Right hand of The Grand

Offline

#2 2010-08-22 18:06:42

 Bebolini

Super-Mega-Hyper-Heros (znawca SF)

tu się numer pisze? Łaaaał
Skąd: Przecław k. Szczecina
Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 315
Punktów :   

Re: Clonk

Też w to gram (właśnie przez Ciebię) i mogę powiedzieć tylko: "Clonk jest super!!!", ale będę chamem i tylko napisze . Clonk jest super!!!

Ty opisałeś packi, ja opiszę clonki, które umiem opisać (np. nie opiszę Indianina, bo tylko raz nim grałem) oraz jeśli występują w (moim ulubionym) packu Zombie Wars (dalej będzie ZW), to opiszę je w jakie tam mają właściwości:

- Clonk - Taki zwyczajny. Jeden slot na rzeczy. Jak się gra jakiś czas to jest nawet dobry. Nie potrafi nałożyć broni, użyć miecza czy topora, a łuk... chyba też nie, ale nie próbowałem. W ZW trafiają mu się flinty (takie granaty), skrzynki i takie zwyczajne rzeczy.

- Aquaclonk (Mój ulubiony)- Lepsza wersja clonka. Potrafi łapać ryby gołymi rękoma, wyżej skakać z wody i dłużej w niej być. W ZW jest szybszy, wyżej skacze i trafiają mu się unikatowe bomby. Są nimi:
   - Oil bomb - uderzając o ziemię wybucha (taki średni wybuch), rozbryzgując na nieduży obszar ropę
   - Magma bomb - udzerzając o ziemię chlapie na niedużą odległość magmą/lawą. Daje niezły efekt, gdy wywalimy dziurę oil bombem, poczekamy, aż zombie sobie wejdą się pochlupać i wrzucimy do środka. Od tego nie zginą, chyba, że były wcześniej trochę zranione
   - Water bomb - udeżając o ziemię wybucha wodą na duży zasięg, wszystko wokół gasząc
   - Acid bomb - udeżając w ziemię wybucha kwasem raniąc wszystkie zombie w zasięgu i wgryzając się w ziemię.
   - Mixed bomb - udeżając w ziemię daje niezły wybuch, lekko zmniejsza grawitację plus czar random spell (losowe zaklęcie)

- Hydroclonk - jeszcze lepsza wersja clonka. Może to co Aquaclonk z tym, że może budować pod wodą i być jeszcze dłużej pod wodą. Nie występuje w ZW

- Traper - może to co clonk plus: wyrabianie przedmiotów, zakładanie pułapek, obdzieranie ze skóry wydobywając kości (bądź ości ) i mięsko

- Indianin - taki traper, ale może jeszcze wyrobić włócznię i tomahawka i ich używać!!

Cowboy'ami nie grałem za długo, tak więc ich nie opiszę

- Tribute clonk - taki mudżynek ( ), który może wyrabiać niektóre przedmioty.

- Sorcerer, Magiclonk, Mage - Magowie. Zależnie od tego czy Sorcerer czy Mage czary mają właciwości, np. Sorcerer może użyć Dragon's Breath (zianie ogniem) tylko na przeciwko siebię, a Mage może wybrać kierunek. W ZW jest się Sorcererem (albo Magiclonkiem, nie wiem), który ma kilka czarów, co nie czyni go słabym. W skrzynkach trafia mu się mana i itemy, typu skrzyneczka do budowania

- Knight - taki Clonk tyle, że lepszy pod względy wojenne (i czasami jak nie mamy wózka na itemy [Lorry], może unieść 4 itemy). Może zakładać wszystkie bronie średniowieczne (od mieczy, przez łuki na lancach kończąc), zbroje i tarcze. Dobry jest do walki wręcz (jeśli preferujesz szybkość - jeden slot to miecz, a jeśli wolisz siłę - wybierz topór, zakładasz tarcze [niknie ze slotów] i czarną zbroję [ta też]), jak i dystansowej (łuk plus 2 paczki po 10 strzał, lub 3 włócznie). W ZW jest moją drugą ulubioną postacią. Dlaczego? (bo pierwszy jest Aquaclonk xP?) Otóż trafiają mu się:
   - Bronie średniowieczne - pomyślicie " tylko miecze i topory...", ale właśnie nie tylko. Trafiają mu się jeszcze balisty i katapulty (których ja nie używam )
   - Skrzynki do budowania - czasami, ale są
   - Runy (ahh... moje ulubione) - rzucasz i wyskakuje nowy rycerz, który cię wspomaga w walce. Wyskakuje z: łukiem, 10 zwykłymi strzałami i mieczykiem (czasem nawet w zwykłej zbroi). Niezwykle przydatni, bo ty jak się nie schowasz wieży (ja tam nigdy nawet bazy nie buduję ), to z łuku ni ma co później.

Postacie, którymi grałem tylko w ZW:

- Fat Bastard - gania bez koszulki, i ogólnie jakiś chory, aczkolwiek fajny . Ma dwie umiejętności: pierdnięcie, które dokładnie to nie wiem co robi (wiem, że robi dymek xP ) i sranie na odległość przedmiotem trzymanym w ręce na 1-szym slocie (omg...), któro wychodzi mu całkiem niźle (całkiem ?! nikt tak nie sra !!)

- Mad King - taki król, który walczy mieczem gorzej niż knight i ma kilka czarów (chyba mniej niż Sorcerer, ale nie wiem, bo nie znalazłem okazji, aby użyć). Przedmiotami które tylko jemu się trafiają są: jakieś takie miny, które wywalają do góry (lol, lepiej jak trampolina) i skrzynka robiąca atomowy tron. Zasiadając na nim nie można zejść i mamy kilka sekund życia, po czym boooom. I to nawet nie małe. Ma jeszcze skrzynki do budowania, każdy, dlatego już o nich nie będę pisać, tylko o tych skrzyniach z lootem .

- SFT - taki kolo z pistoletem przy sobie. Ma w sobie w nim 1 magazynek, ale potem można jeszcze je znaleźć w skrzynkach. Ma duży arsenał - shotguny, pistolety maszynowe itd. oraz amunicja do nich .

- Hazard - żołnież z przyszłości można powiedzieć. Wyżej skacze, ma takie śmieszne bomby, które jak odpalimy, to po jakimś czasie boom (zależnie od bomby). Niektóre zambie mogą podnieść, atomówy już nie (ale jak atomówa huknie to kaplica). Ma jeszcze bronie z przyszłości i ammo do nich.

- Evil Farmer - no cóż... On jest jedną z najlepszych postaci w ZW. Rzuca młotkami (czy tak siekierkami xP ) i może używać Construction kit (skrzyneczkę do budowania) bez końca. Jego unikatami są: bazooka, ammo do bazooki, atomowy balon (szybko lata i może łaaaadnie huknąć. Ja zawsze używam ich do ucieczki z jednego końca na drugi i odpalam gdy się zbliżam [zawsze któregoś zombiaka sieknę], ale trzeba czekać na huk), jakieś cóś co też się odpala i po czasie BOOOOOM!!!

- Stupied Zombie - ym... nie wiem co on ma za unikaty (nigdy nie zdążę zdobyć...), ale ma fajną umiejętność... Zamiast głowy wyskakuje mu bomba, która po 5 sek. wybucha na niewielki obszar.

- Cowboy - ym... jedyna klasa, którą praktycznie nie gram... Zagrałem raz czy dwa tak więc opisu jego nie będzie


Dla ciekawych opiszę jeszcze pack ZW

- Zombie Wars - zombie spadają z nieba, lecz także skrzynki z zaopatrzeniem (dziwne, no nie?). Łap skrzynki i w kilka sekund przed spadaniem zombie wyłap jak najleprzydatniejsze przedmioty i zrób siekę, ale uważaj! Nigdy nie wchodź w większe chmary zombie (no chyba, że bombą)! Jeśli cię któryś złapie to mała szansa na ucieczkę. Jeśli chcesz zrób fortecę (nic na przymus), lub tylko ścianę wieży (ja tam nie buduję. Na jednego za długo to idzie... na 3 to ja rozumiem...).! Pamiętaj, aby wygrać musisz przetrwać!

Ostatnio edytowany przez Bebolini (2010-08-22 21:48:51)

Offline

#3 2010-08-28 08:37:53

HACKER

Rat

Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 4
Punktów :   

Re: Clonk

BeBe ty to masz długie posty

Offline

#4 2010-08-29 17:55:23

 Bebolini

Super-Mega-Hyper-Heros (znawca SF)

tu się numer pisze? Łaaaał
Skąd: Przecław k. Szczecina
Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 315
Punktów :   

Re: Clonk

Wiem, ale nie offtopuj, bo może nie ma Admina, ale jak przyjdzie to Warny mogą polecieć xP (stary Admin mocno śpi, stary Admin mocno śpi. My się go boimy... xP). A żeby nie było, że ja offtopuję to: w owej grze myślałem, że ludzi forum znajdę na ich servach, albo na turniejach, a ostatnio grałem z dwoma z nich

Offline

#5 2010-12-18 19:09:41

mati G

Gość

Re: Clonk

kurde jakub moze sam jestes tym clonkiem ?

#6 2010-12-18 20:40:08

 Bebolini

Super-Mega-Hyper-Heros (znawca SF)

tu się numer pisze? Łaaaał
Skąd: Przecław k. Szczecina
Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 315
Punktów :   

Re: Clonk

haha... ale żeś się popisał... Pomyśl zanim coś napiszesz...

Offline

#7 2011-03-10 10:47:07

mario321

Gość

Re: Clonk

istenieje tez polska strona clonka www.clonk.pl

#8 2011-03-10 18:37:10

 Bebolini

Super-Mega-Hyper-Heros (znawca SF)

tu się numer pisze? Łaaaał
Skąd: Przecław k. Szczecina
Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 315
Punktów :   

Re: Clonk

@mario321: odkrywcze, to to nie jest. Mam tam konto już ok. pół roku.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plspa Ciechocinek żarówka 100W wrocław Сайт для бронирования отелей