Pierwsze Polskie forum o SoulFu

Zarejestruj się, nic Cię to nie kosztuje, a zajmie chwilę. Nie musisz nawet czekać na e-mail aktywacyjny! Pamiętaj, rejestrując się możesz brać udział w życiu forum, i używać Chatboxa

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Zarejestruj się, nic Cię to nie kosztuje, a zajmie chwilę. Nie musisz nawet czekać na e-mail aktywacyjny! Pamiętaj, rejestrując się możesz brać udział w życiu forum, i używać Chatboxa

#16 2011-08-04 09:53:35

Hubbin

Gość

Re: Taktyki

Żadnym wymiataczem nie jestem ale oto moja krótka taktyka dla hubbina grającego w pojedynkę

Przede wszystkim musimy sobie wylosować hobbita z 19 dexterity, zaczynamy grę, od razu ciupiemy pierścień i dodajemy sobie +1 dext (są praktyki, aby ten pierścień sprzedawać - nie tani jest - ale w niższych poziomach jest dużo kasy, więc wolę zainwestować w rozwój postaci:gora:), dzięki temu po 2 lvl'u mamy już 30 dexterity i podwójne salto. Kierujemy się prosto do szczurów-bossów, tam łatwo zabić się z głupoty, więc najlepiej od razu wyjść nie pierwszy ogień. Po wejściu korzystamy od razu ze zdolności ukrywania się, musimy wykazać trochę wyczucia, żeby znaleźć punkt w okolicach bramy w których można zniknąć... Jeśli zrobimy to dość szybko ogłupiałe szczury powinny rozpierzchnąć się losowo po arenie, teraz polujemy na pojedyncze sztuki zbliżające się do naszej kryjówki. Po 4-5 takim sposobem załatwionych szczurach walimy już na otwartym polu
To tyle z mojej taktyki, dalej mając podwójne salto można znacznie łatwiej spierniczyć większości przeciwnikom

Jak się podoba moja taktyka?
Pozdro ;>

#17 2011-08-06 16:24:37

 Bebolini

Super-Mega-Hyper-Heros (znawca SF)

tu się numer pisze? Łaaaał
Skąd: Przecław k. Szczecina
Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 315
Punktów :   

Re: Taktyki

Brawo, wyczerpujący opis porządnej taktyki! Jeszcze raz brawo!

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plspa Ciechocinek żarówka 100W wrocław Сайт для бронирования отелей